Parlamentarny Zespół ds. Imigracji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Winnicki

Robert Winnicki / fot. Media Narodowe

3 sierpnia w budynku Senatu miało miejsce pierwsze posiedzenie parlamentarnego Zespołu ds. Imigracji. Jego przewodniczącym jest prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

Nowy Zespół ds. Imigracji będzie zajmował się m.in. monitorowaniem imigracji do Polski. Rząd Prawa i Sprawiedliwości prowadzi liberalna politykę imigracyjną. Oprócz Ukraińców, coraz częściej na polskich ulicach widzimy imigrantów z Indii, Pakistanu, Bangladeszu i państw Azji Środkowej.

Gościem na pierwszym posiedzeniu Zespołu ds. Imigracji była p. Joanna Teglund, która przez 30 lat była pracownikiem Urzędu ds. Imigracji w Szwecji. Pani Teglund mówiła m.in. o polityce socjalnej Szwecji, która jako państwo dobrobytu przyciąga imigrantów zachęcając ich rozbudowanym socjalem. Dodatkowo Szwedzi mają słaba własną tożsamość, ustępującą miejsca imigrantom. Większość przybywających cudzoziemców przybywających do Szwecji stanowią analfabeci i półanalfabeci, niezdolni do podjęcia pracy w tak rozwiniętym państwie, gdzie potrzeba bardzo wykwalifikowanych pracowników.

Ponadto p. Teglund porównała również zjawiska, które miały miejsce w Szwecji do sytuacji w Polsce. Podobnie jak u naszych północnych sąsiadów również w naszym kraju nie prowadzono debaty w sprawie imigracji, obywateli postawiono przed faktem dokonanym. Szwecja będąca państwem dobrobytu, staje się powoli państwem upadłym.

Pani Joanna Teglund udzieliła wywiadu Mediom Narodowym, w którym również mówiła o polityce imigracyjnej Szwecji. [Zobacz wideo]

źródło: ruchnarodowy.net

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY