19-latek skazany za zabójstwo matki trojga dzieci: “Zanim wyjdę, to większość z was pewnie będzie martwa. P*dolcie się!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. PA/dailymail.co.uk

Wielka Brytania: 19-letni Xeneral Webster skazany na 17 lat za zabójstwo matki trojga dzieci, którą oblał kwasem koło cmentarza, gdy wracała z grobu córki.

19-latek odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci. Bezlitosny zabójca, który został uznany za winnego pierwszego ataku kwasowego w Wielkiej Brytanii, najpierw rzucił obelgi na dworcu, został złapany przez funkcjonariuszy, a już na rozprawie krzyczał “f *** you bro” na sędziego.

Daily Mail relacjonuje, że czarnoskóry mężczyzna kłócił się w pobliżu cmentarza. W trakcie kłótni wyjął z torby butelkę kwasu. Kiedy mężczyźni zaczęli się szarpać, 19-latek oblał kwasem wracającą z grobu córki 47-latkę. Pielęgniarka zmarła jedenaście dni później z powodu niewydolności wielu narządów.

Kiedy rodzina zmarłej kobiety spotkała się z 19-latkiem w sądzie. “Xeneral Webster, zabiłeś Jo, zabrałeś jej od nas, zrobiłeś to naszej rodzinie. Niezależnie od tego, jaką karę otrzymasz, nigdy nie będzie wystarczająca, aby dać nam sprawiedliwość za utratę Jo.”

Alison Hunter, prokurator, powiedziała na rozprawie: Joanne Rand siedziała na ławce około 16:30 do 16:45, kiedy poczuła, że ​​coś uderzyło ją w prawą nogę. Zobaczyła białą butelkę z żółtym płynem. Włosy miała mokre, a twarz płonęła. Następnie wpadła do restauracji KFC i oblała się wodą, zanim zadzwoniła pod 999.

Policja wezwała karetkę pogotowia. Zdjęła już ubrania z dolnej części ciała, a sanitariusze przybyli, aby pomóc jej usunąć resztę rzeczy – relacjonowała prokurator.

Sędzia skazał 19-latka na 17 lat więzienia. Kiedy odczytano wyrok, mężczyzna krzyknął: “Wszyscy z was prawdopodobnie zginiecie, kiedy stąd wyjdę, pie*dolcie się!”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY