Tego jeszcze nie było. Mike Tyson opowiada o bohaterach Powstania Warszawskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen/ yt

52-letni Michael„Mike” Tyson to jeden z najbardziej brutalnie walczących bokserów i najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej w historii boksu zawodowego (20 lat, 4 miesiące i 22 dni). Znalazł się na 16. miejscu w rankingu na najlepszego pięściarza wszech czasów według magazynu „The Ring”. W latach 1986-90 i 1996 był niekwestionowanym mistrzem świata wagi ciężkiej.

– Mogę być niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej, ale to oni są prawdziwymi bohaterami – mówi w nagranym w tym miesiącu w jego domu nagraniu.

Słowa są jego pomysłu, ale sama idea stworzenia wideo należy do Wiesława Włodarskiego – prezesa Rady Nadzorczej Food Care. Jak mówi portalowi Wirtualna Polska multimilioner:

– Znam Mike Tysona od wielu lat, jest twarzą naszej marki ’Black Energy Drink’. Mało osób o tym wie, ale Mike prywatnie bardzo interesuje się historią. Często rozmawiałem z nim o historii Polski w tym także o historii II Wojny Światowej. Kiedy zwróciłem się do Mike’a z pomysłem, aby zrobić wideo o Powstaniu Warszawskim z radością się zgodził. Wiedział dużo o tej części naszej przeszłości. Sam napisał i zredagował część filmu.

WP.PL / DZIENNIKNARODOWY

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY