Kukiz przeszedł sam siebie. Pisze o “gnojach”, “hołocie”, “bydlakach” i “ścierwie”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Paweł Kukiz

Paweł Kukiz / fot. Paweł Jaworski/Prosto z Mostu

Paweł Kukiz wpadł w prawdziwy szał. Po wczorajszym głosowaniu w Senacie, w którym odrzucono prezydencki wniosek o rozpisanie referendum w sprawie zmiany konstytucji, były muzyk nie szczędził ostrych słów.

Przyjdź na Marsz Powstania Warszawskiego. Oddaj hołd bohaterom! 1 sierpnia godz. 17:00 Rondo Dmowskiego

Wczoraj Senat odrzucił wniosek prezydenta Andrzeja Dudy ws. rozpisania referendum konsultacyjnego ws. zmian w Konstytucji RP. Prezydencki projekt zakładał, że Polacy odpowiedzią na 10 pytań dotyczących ustroju państwa. Referendum miało się odbyć w dniach 10-11 listopada br.

To właśnie data budziła poważne wątpliwości wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości. Ostatecznie przeważająca większość z nich wstrzymała się od głosu, dzięki czemu opozycja głosująca przeciwko uzyskała większość. W efekcie wniosek przepadł.

Wściekłości nie krył Paweł Kukiz, który w ostrych i wulgarnych słowach skomentował tę sytuację na swoim profilu na Facebooku.

„Jedno tylko powiem – jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród. Łapa w łapę PiS z PO przeciw Polakom. Przeciw zwykłym ludziom. Przeciw wolności i demokracji. POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie. A teraz, gnoje pod krawatami, możecie mnie do sądu podawać” – napisał Kukiz.

facebook
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY