Standardy prawa wg PiS. Pałki i gaz na obrońców tradycyjnych wartości [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W materiale “Standardy prawa wg PiS. Pałki i gaz na obrońców tradycyjnych wartości” Mediów Narodowych można usłyszeć o skandalicznym zachowaniu policji wobec legalnej manifestacji narodowców w Rzeszowie.

Na Podkarpaciu zostali spałowani uczestnicy legalnej manifestacji środowisk katolickich i Młodzieży Wszechpolskiej o haśle przewodnim „w obronie tradycyjnych wartości”. Piotr Pomykała z Zarządu Głównego MW podkreśla, że zachowanie policji nie pozostanie bezkarne – To, że media manipulują wiemy doskonale. My zbieramy dowody z wydarzenia i będziemy rozprawiać się z kłamstwami.

Warto dodać, że w tym samym czasie odbywał się Marsz Równości, na którego zjechali się działacze opozycji z całego kraju. Policja pałowała manifestację w obronie tradycyjnych wartości, organizowaną przez środowiska katolickie i Młodzież Wszechpolską. Dewiantów nie ruszyła – mówią działacze MW.

Na przedstawionym materiale widać jak policja brutalnie pałuje działaczy Młodzieży Wszechpolskiej. Prowadzący Mateusz Bałazy porozmawiał na temat tych wydarzeń z działaczami MW z Rzeszowa. Izabela i Piotr Pomykała opowiedzieli z jak ich perspektywy wyglądała kontrmanifestacja i skandaliczne zachowanie policjantów. Zachęcamy do obejrzenia całości nagrania!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY