Wiersz “Dziś idę walczyć Mamo”. Spotkajmy się 1 sierpnia o godz. 17 na rondzie Dmowskiego i uczcijmy minutą ciszy bohaterów Powstania [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Po raz kolejny 1 sierpnia przejdzie Marsz Powstania Warszawskiego, który rozpocznie się o godzinie 17. Skończy się na Placu Krasińskich.

Manifestacja to inicjatywa Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo-Radykalnego odbywająca się przy wsparciu Stowarzyszenia ,,Marsz Niepodległości”. W poprzednich edycjach Marszu Powstania Warszawskiego uczestniczyły tysiące Polaków. Jest to jedna z największych demonstracji patriotycznych ostatnich lat. Marsz tradycyjnie rozpocznie się w godzinę ,,W”, czyli o 17 na Rondzie Romana Dmowskiego.

Zobacz też: Zaproszenie na koncert po Marszu Powstania Warszawskiego (Basti i Klipo, Sova, Karat NM, Egon) [WIDEO]

Dodatkowo, od godzin porannych będzie funkcjonowało ,,Powstańcze miasteczko” z elementami rekonstrukcji historycznych nawiązujących do czasu powstania, materiałami informacyjnymi, itp. Planowane jest także uruchomienie punktu poboru krwi. Oprócz tego ma się również odbyć koncert muzyki patriotycznej.Na koncercie zagrają: Egon, Sova, Basti i Klipo, Karat NM.

Wielość inicjatyw powoduje zwiększenie wydatków. Dlatego jego organizatorzy przedsięwzięcia proszą o wsparcie finansowe. Pieniądze potrzebne są na pokrycie kosztów m.in. nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i środków bezpieczeństwa. Nawet najdrobniejsza wpłata pomoże w przeprowadzeniu jednego z największych wydarzeń patriotycznych w Polsce.

Wiersz “Dziś idę walczyć Mamo” i zaproszenie na Marsz Powstania Warszawskiego można odsłuchać w poniższym filmie. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY