Jedwabne: Agresja i atak paniki ze strony Żydów.”ONR to faszyści i kłamcy” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Media Narodowe pojawiły się w Jedwabnem na 77. rocznicy zamordowania Żydów, chcąc porozmawiać nt. kłamstw powielanych przez m.in. historyków. Niestety spokojna postawa redaktorów zderzyła się z agresją i atakiem paniki ze strony Żydów.

Agresję spotęgowała także postawa działaczy Obozu Narodowo-Radykalnego, którzy postanowili przypomnieć postulaty obejmujące: wznowienie śledztwa i przeprowadzenie ponownej ekshumacji na miejscu kaźni. Narodowcy eksponowali transparenty: “Polski naród nie przeprasza za niemieckie zbrodnie” czy “Żądamy wznowienia ekshumacji w Jedwabnem; mamy dość żydowskich kłamstw”.

Żydzi jednoznacznie twierdzili, że to Polacy zamordowali Żydów. – Nic o tym nie słyszałem wcześniej, ostatnio postanowiłem się tym zainteresować. Ekshumacja nic nie da. Tam nie ma żadnych dowodów – twierdzą Żydzi, którzy przybyli na uroczystości.

Postawa ludzi, którzy zgromadzili się na wydarzeniu była szokująca. Wiele osób twierdziło, że działacze Obozu Narodowo-Radykalnego to faszyści. Postawa oenerowców wywołała wściekłość wśród Żydów – brak merytorycznych argumentów zastępowali agresją i oszczerstwami rzucanymi w stronę redaktorów Mediów Narodowych.

Jestem tutaj ponieważ to jest rocznica śmierci niewinnych ludzi. Kilkaset osób straciło życie przez Polaków. ONR chce robić politykę. 17 lat temu mówiłem, że nie chcę ekshumacji. Powinniśmy respektować decyzję, która zapadła wiele lat temu – skomentował naczelny rabin Polski Michael Schudrich.

Całość można zobaczyć w poniższej relacji przygotowanej przez Media Narodowe. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się rozwijać!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY