Boniek podał datę prezentacji nowego trenera polskich piłkarzy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował, że prezentacja nowego trenera piłkarskiej reprezentacji Polski nastąpi prawdopodobnie 23 lub 24 lipca.

O dacie poinformował na profilu społecznościowym Twitter – … Chyba 23 lub 24 lipca odbędzie sie prezentacja i pierwsza konferencja nowego Selekcjonera.

Po przegranym Mundialu podejrzewano, że Adam Nawałka opuści stanowisko trenera reprezentacji polskiej.

Należy przypomnieć, że odchodzi po ponad czterech latach współpracy z kadrą. Pomimo ostatniej klęski na Mundialu wszyscy pamiętają jego zasługi i osiągnięcia dla polskiej reprezentacji.

To było pięć bardzo intensywnych lat z bardzo dobrymi relacjami z zawodnikami. Mistrzostwa świata były ukoronowaniem naszej wspólnej pracy – podkreślał trener polskiej reprezentacji.

Pewien etap się zakończył, formuła się wyczerpała i z pełną odpowiedzialnością podjąłem decyzję o rezygnacji. Rozmawialiśmy długo z prezesem i zawsze czułem wsparcie. Bez prezesa Bońka nie byłoby tych sukcesów – mówił Adam Nawałka.

Nowy trener reprezentacji rozpocznie prace 1 sierpnia. Nieoficjalnie w mediach pojawiają się takie kandydatury jak Słoweniec Srecko Katanec, Serb Sinisa Mihajlovic i Chorwat Slaven Bilic. Wymienia się również nazwiska włoskich szkoleniowców oraz Michała Probierza.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY