Narodowcy z Włoch i Polski patrolują plaże w Rimini

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W rocznicę brutalnego ataku na polskie małżeństwo narodowcy z Włoch i Polski postanowili zorganizować patrol na plaży w Rimini.

Jesteśmy w miejscu gdzie rok temu imigranci napadli i zgwałcili naszych rodaków. Zaczynamy patrolowanie plaż w Rimini – napisał Obóz Narodowo-Radykalny na Twitterze.

Wcześniej odbyła się wspólna konferencja z Roberto Fiore, który podkreślał, że symboliczna akcja ma duże znaczenie dla naszych rodaków – Dziś w Rimini damy sygnał Europie. Chcemy wziąć sprawy w swoje ręce i nie dopuścić do powtórki sprzed roku. Patrole wysłane przez Forza Nuova i ONR zapewnią bezpieczeństwo naszym rodakom w tym symbolicznym miejscu i czasie.

Wśród obecnych we Włoszech narodowców są także redaktorzy Mediów Narodowych. Niedługo opublikujemy reportaż z tego wydarzenia. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Przypominamy, że w sierpniu zeszłego roku 4-osobowa banda napadła w nocy na plaży w mieście nad Adriatykiem na dwoje młodych turystów z Polski. Kobieta została wielokrotnie zgwałcona, a mężczyzna dotkliwie pobity.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY