Brońmy Jasnej Góry przed homoprowokacją! Już w niedzielę Reduta Niepokalanej.

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jasna Góra

Jasna Góra / Fot. Wikimedia Commons

8 lipca środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić w Częstochowie tzw. Marsz Równości. Zgodnie z planami, zakończy się on na Błoniach Jasnogórskich. Homoseksualiści zapowiedzieli, że „pozdrowią” Paulinów, co stanowić będzie wulgarną prowokację. Musimy się jej przeciwstawić. Pokażmy, że jako katolicy potrafimy obronić to, co dla nas święte.

Homoparada to ohydna prowokacja, gdyż odbędzie się w miejscu dla Polaków świętym, w Dniu Pańskim i w okresie trwania pielgrzymek. Np. w niedzielę odbędzie się 27. pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Jak zaznaczają organizatorzy homoseksualnego wydarzenia: „Przeniesiemy tęczową solidarność od Placu Daszyńskiego aż po Jasną Górę, gdzie pozdrowimy Paulinów (…) tuż po Marszu zapraszamy wszystkich na manifestację w parku Staszica pod Jasną Górą!”.

Nie możemy pozwolić, by najdroższe polskiemu sercu miejsce zostało w tak ohydny sposób zbeszczeszczone. Dlatego Fundacja Pro-Prawo do Życia wraz z Obozem Narodowo-Radykalnym Częstochowa, Prawicą Rzeczypospolitej i Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza na kontrmanifestację – Reduta Niepokalanej.

Środowiska organizujące Redutę Niepokalanej zapraszają wszystkich katolików do wystąpienia „przeciw cywilizacji śmierci, której jedynym celem jest zniszczenie świata, jaki znamy. W tym symbolicznym miejscu, u stóp Jasnej Góry, stańmy po raz kolejny do bitwy, która może odmienić losy cywilizacyjnej wojny, w jaką zostaliśmy wplątani. 8 lipca zameldujcie się na Reducie Niepokalanej!”.

Jeżeli chcemy, by Wiara i Kościół w Polsce nadal trwały, a nasze rodziny nie stały się w przyszłości ofiarami homopropagandy, musimy działać już teraz!

źródło: pch24.pl

Zachęcamy. Wesprzyj!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY