Pijany Arab nie chce pomocy ratowniczki: “Allah akbar! Spalę was wszystkich!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Donazac we Francji. Ratownicy zostali wezwani do wypadku drogowego. Na miejscu jedna z ofiar groziła kobiecie, która chciała udzielić pijanemu mężczyźnie pierwszej pomocy.

Z powodu odniesionych ran pijanemu mężczyźnie trzeba było natychmiast udzielić pomocy medycznej. Ale ratownik, który udzielił mu pierwszej pomocy, jest kobietą.

Ofiara nie nie tylko nie zgodziła się na udzielenie pomocy, ale obraziła ratowniczkę krzyczała w jej stronę: Jeśli mnie dotkniesz, ja dotknę Ciebie. Allah akbar! Spalę was wszystkich!

Arab, już w kajdankach, przeprosił za swoje zachowanie. Stwierdził także, że to wina uzależnienia od alkoholu: Zostałem zbadany przez psychologa i mam terapię do podjęcia. Nie pamiętam już faktów, ale to nie byłem ja, to był demon alkohol. Kiedy piję, nie jestem już sobą.

Oskarżyciel nie zgodził się jednak z mężczyzną, według niego alkohol w tym przypadku nie jest okolicznością łagodzącą. Prokurator zanegował także wymiar kary, którą chciał dla siebie Arab (1000 euro grzywny).

Co ważne, mężczyzna od 2003 r. do 2017 r. popełnił szereg przestępstw: kradzieże, grożenie śmiercią, używanie narkotyków, prowadzenie pojazdów bez prawa jazdy, oszustwa, itp. Sprawa oskarżonego jest w toku, ponieważ sąd nie zna wszystkich okoliczności agresji mężczyzny.

ladepeche.fr

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY