Policja brutalnie pałuje uczestników kontry do Marszu Równości [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na Podkarpaciu zostali spałowani uczestnicy legalnej manifestacji środowisk katolickich i Młodzieży Wszechpolskiej o haśle przewodnim „w obronie tradycyjnych wartości”.

W tym samym czasie odbywał się Marsz Równości, na którego zjechali się działacze opozycji z całego kraju. Policja pałowała manifestację w obronie tradycyjnych wartości, organizowaną przez środowiska katolickie i Młodzież Wszechpolską. Dewiantów nie ruszyła. – piszą działacze MW na portalu społecznościowym Twitter.

Policja otoczyła manifestujących narodowców i środowiska katolickie, w międzyczasie próbowała wyrwać transparent działaczom Młodzieży Wszechpolskiej. Portal narodowcy.neet informuje – Po zepchnięciu około 400 demonstrantów na chodnik ruszył „marsz równości”, który miał zakończyć się pod Urzędem Wojewódzkim. Po kilku metrach został jednak zatrzymany przez Młodzież Wszechpolską. Policja, używając pałek i gazu, usunęła wszechpolaków z trasy marszu.

Piotr Pomykała z Zarządu Głównego MW podkreśla, że zachowanie policji nie pozostanie bezkarne – To, że media manipulują wiemy doskonale. My zbieramy dowody z wydarzenia i będziemy rozprawiać się z kłamstwami.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY