Prezes PZPN: “Pewien etap się zakończył. Trzeba się zastanowić nad przyszłością”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zbigniew Boniek

/ twitter.com/prawastrona

– Pewien etap się zakończył. Ten zespół zrobił fajne rzeczy przez cztery lata. Pojechaliśmy na Euro 2016, było dobrze, pojechaliśmy na mundial, musieliśmy zagrać lepiej, nie zagraliśmy, nie mieliśmy rezerw. Teraz jest czas, by się zastanowić nad przyszłością – powiedział po meczu prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Reprezentacja Polski przegrała z Kolumbią 0:3 w drugim meczu na mistrzostwach świata w Rosji. Bramki zdobyli Yerry Mina, Falcao García i Juan Cuadrado. Przegrana oznacza, że biało-czerwoni nie mają już szans na awans do fazy pucharowej i odpadają z mundialu. Polska zagra jeszcze w czwartek ostatni mecz z Japonią.

 

– Mamy pół roku czasu na przygotowanie nowej drużyny, na następne lata. Wiedzieliśmy, że czeka nas fala krytyki, to jest rzecz normalna. Musimy się jednak zastanowić, co zrobić, żeby polska reprezentacja się odbudowała na następne eliminacje – powiedział prezes PZPN w rozmowie z dziennikarką TVP.

– Było mi przykro, ale nie chciało mi się płakać, byli lepsi. Lepiej grali jeden na jednego, szybciej biegali. Tak to wyglądało, byliśmy słabsi, ale się staraliśmy – stwierdził Boniek.

DORZECZY

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY