Stefan Tompson o sytuacji w RPA: “Ten kraj jest w tej chwili niszczony przez ideologię, która Polskę niszczyła” [wideo]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stefan Tompson

Stefan Tompson / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Youtuber Stefan Tompson wypowiedział się w telewizji Mediów Narodowych na temat obecnej sytuacji w RPA oraz na atakach na białych farmerów w tym kraju.

Szereg problemów w RPA jest niezwykle szeroki i on idzie od niezwykle szerokiej przestępczości, od ’94 roku w kraju, który liczy około 55 milionów osób, zostało zamordowanych prawie pół miliona osób, to pokazuje skalę problemów- tłumaczy Tompson.

Jest to konflikt komunizmu z kapitalizmem (…) Scena polityczna w RPA jest ciekawa, trzeba powiedzieć, że jest to tęczowy naród, jest to naród, który liczy cały szereg różnych grup etnicznych w pewnym sensie- w taki sposób Tompson opisuje charakteryzuje sytuację społeczno- polityczną w RPA.

Tompson tłumaczy również, iż w RPA tkwi gigantyczny potencjał, który jest jednak niszczony przez ideologię komunistyczną- Ten kraj jest w tej chwili niszczony przez ideologię, która Polskę niszczyła– tłumaczy.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału. Aby być na bieżąco z naszymi produkcjami subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY