Trener Senegalu: “Polska jest silna, ma wielkie indywidualności, ale też pewne braki”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Już niedługo pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata. Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Senegalem. Trener afrykańskiej drużyny, Aliou Cisse wystąpił na konferencji prasowej, na której dużo mówił o Polakach. 

Pierwszy mecz nie jest decydujący. Oczywiście dobrze byłoby go wygrać, ale jeżeli się nie uda, mamy jeszcze dwa. Historia pokazuje, że można przegrać pierwsze spotkanie, a później awansować do 1/8 finału. Jesteśmy gotowi do meczu. Mamy za sobą bardzo dobre przygotowania  – przyznał Cisse.

Polska jest silna, ma wielkie indywidualności, ale też pewne braki w obronie. Dlatego uważam, że to będzie bardzo ciekawy mecz. Wiele rozmawiamy o poszczególnych graczach z Polski. Wszyscy znają Roberta Lewandowskiego. To piłkarz klasy światowej, ale świetna drużyna to taka, która gra zespołowo. I tak właśnie prezentuje się polski zespół. My nie mamy specjalnego planu na Lewandowskiego. Mamy plan zbiorczy, kolektywny, aby wygrać z Polską. Jesteśmy jedną z silniejszych drużyn w Afryce. Na pewno nie będziemy mieć kompleksów– podkreślił Cisse.

Mecz Polska-Senegal rozpocznie się już jutro o godzinie 17:00 na stadionie Spartaka w Moskwie.

 

rmf24.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY