REKLAMA

Poseł AfD: Pani Merkel, kiedy weźmie Pani na siebie odpowiedzialność i poda się do dymisji? [WIDEO]

REKLAMA

Niemiecka kanclerz nie była z pewnością zadowolona podczas debaty w Bundestagu nt. kryzysu imigracyjnego i ostatnio ujawnionego skandalu w BAMF (Federalnym Urzędzie ds. Migracji i Uchodźców). W kwietniu b.r. wyszły na jaw błędy w rozpatrywaniu wniosków o azyl w berlińskiej placówce. W latach 2013-2016, w co najmniej 1200 przypadkach wnioskodawcom przyznano azyl, mimo iż nie spełniali oni prawnych wymogów.

Atak na kanclerz przypuscił poseł Alternatywy dla Niemiec, dr Gottfried Curio – matematyk i fizyk. Jest członkiem partii od 2014 r. oraz rzecznikiem ds. polityki integracji i migracji w klubie poselskim AFD. W Bundestagu zasiada również jako członek w komisji integracji i prawa.

Pani Merkel, nie można było w zakresie rządów prawa poradzić sobie z powodzią migracyjną, którą rozpętaliście w 2015 r., co zawsze było dla was jasne. Zrzeczenie się kontroli nad milionem nielegalnych imigrantów przyniosło Niemcom jak najpoważniejsze szkody i będzie kosztować setki miliardów w przyszłości. Azyl i oszustwa zasiłkowe, import islamistów i przestępców. Nieskończone ludzkie cierpienie z powodu gwałcicieli i morderców, nożowników i terrorystów. Za to wszystko musicie odpowiedzieć. Kiedy wyciągnie Pani konsekwencje i weźmie na siebie odpowiedzialność. Kiedy poda się pani do dymisji? – zapytał dr Curio.

dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=3are3StbZpU

Zobacz także:

REKLAMA

Komentarze