Donald Trump nie wytrzymał i odpowiedział Robertowi De Niro. “Obudź się oszołomie!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Donald Trump

/ fot. flickr.com

Donald Trump postanowił tym razem odpowiedzieć na zaczepkę gwiazdora Hollywood Roberta De Niro. Podczas niedawnej gali Tony Awards 2018 aktor krzyknął “Piep***ć Trumpa!”. Prezydent odpowiedział w swoim stylu. 

Robert De Niro jeszcze podczas kampanii wyborczej dał się poznać jako przeciwnik Donalda Trumpa. Postanowił o tym przypomnieć podczas niedawnej gali Tony Awards 2018. Aktor postanowił wykorzystać okazję, że znalazł się na scenie i zamanifestować swoje poglądy polityczne.

“Piep***ć Trumpa!” – krzyknął ze sceny za co publiczność nagrodziła go owacją. I choć dzięki krótkiemu opóźnieniu transmisji, widzowie nie usłyszeli przekleństwa, to sprawa i tak stała się głośna i obiegła media.

Tego było już widocznie zbyt wiele dla Donalda Trumpa. Prezydenta postanowił odpowiedzieć w swoim stylu na Twitterze. “Robert De Niro, człowiek o bardzo niskim ilorazie inteligencji, otrzymał za dużo ciosów w głowę od prawdziwych bokserów na planie filmowym. Oglądałem jego wystąpienie z tej nocy i jestem pewien, że to efekt wstrząsu mózgu”. – rozpoczął Trump.

“On nie zdaje sobie sprawy z tego, że gospodarka jest w najlepszym stanie niż kiedykolwiek, poziom zatrudnienia utrzymuje się na wysokim poziomie i coraz więcej firm wraca do kraju. Obudź się, oszołomie!”. – dodał.

onet.pl / twitter 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY