Belgia: “Sceny jak na wojnie” – morderstwo z dwoma albańskimi gangami w tle

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Gates of Ale, wikimedia commons

W nocy z niedzieli na poniedziałek wybuchła w Belgii bójka pomiędzy dwoma rywalizującymi albańskimi bandami.

Portale internetowe powołują się na świadków zdarzenia – okoliczni mieszkańcy opisywali bijatykę jako sceny wojny – Sceny jak na wojnie. W użyciu były kije baseballowe i żelazne pręty! – relacjonowali portalowi LaMeuse.

W wyniku bójki jedna kobieta straciła życie. Według naszych źródeł cztery inne osoby zostały ranne, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Cała czwórka została wypuszczona ze szpitala.

Bójka pomiędzy dwoma rywalizującymi albańskimi bandami wybuchła na French Street, w Ans – wydarzenie wstrząsnęło mieszkańcami, którzy pierwszy raz widzieli jak imigranci rozpoczęli awanturę na środku ulicy.

W Belgii  młodociani imigranci pochodzący z Bliskiego Wschodu, głównie z Maroka i Algierii, uprzykrzają od dwana życie mieszkańcom. Również Aalst – położone pomiędzy Brukselą a Gandawą miasto w północno-zachodniej Belgii, w prowincji Flandria Wschodnia, opanowane jest przez imigranckie gangi.

Nie są znane okoliczności wybuchu bijatyki – policjanci spisują zeznania od świadków i ustalają kim są członkowie albańskich gangów.

lameuse.be

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY