Bronisław Komorowski będzie miał nową fuchę? Politycy PO już mają dla niego propozycję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Flickr.com

Małgorzata Kidawa-Błońska w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM zasugerowała, że jednym z kandydatów Platformy Obywatelskiej w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego może być były prezydent, Bronisław Komorowski. Mazurek nie odmówił sobie komentarza w swoim stylu.

Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu z ramienia PO stwierdziła na antenie RMF FM, że „z punktu widzenia Grzegorza Schetyny, całej PO i także Donalda Tuska na pewno ważne jest, żeby dobrzy europosłowie znaleźli się w europarlamencie”.

„Na pewno mamy wielu polityków, Bronisław Komorowski był prezydentem, był wieloletnim parlamentarzystą, ma bardzo duże doświadczenie, szkoda taka energię marnować. Ale to mówię, on sam musi taką decyzję podjąć ” – oświadczyła Kidawa-Błońska.

Prowadzący dopytał, co w przypadku jeśli Komorowski rzeczywiście zdecydowałby się wystartować w wyborach do PE. „Niech kandyduje.” – stwierdziła krótko. W tym miejscu Mazurek nie mógł sobie odmówić komentarza w swoim stylu. „Niech kandyduje… Panie prezydencie, niech się pan zastanowi, jakby co, to ma pan jeden głos, głos pani marszałek Kidawy-Błońskiej” – stwierdził dziennikarz.

 

wmeritum.pl / rmf24.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY