Polska wolna od niekontrolowanej imigracji – PODPISZ i UDOSTĘPNIJ apel do rządu RP

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. bobek01.blox.pl

Właśnie ruszyła akcja zbierania podpisów pod petycją do rządu “Polska wolna od niekontrolowanej imigracji” – PODPISZ I UDOSTĘPNIJ.

– Jesteśmy zszokowani skalą zjawiska legalnego przyjmowania imigrantów do Polski. Z oficjalnych danych rządowych wynika, że polskie urzędy od początku rządów PiS wydały 347 tysięcy pozwoleń na pobyt stały lub czasowy. Analizując przedstawione dane możemy z całą pewnością stwierdzić, że do Polski przybyło kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów – tak zaczyna się list do szefa MSWiA.

– To oznacza, że Państwa decyzje są wbrew interesowi narodowemu, bo tylko ludzie o złej wierze lub po prostu głupi mogą stwierdzić, że tak prowadzona polityka migracyjna nie zwiększy zagrożenia terrorystycznego na terenie naszego kraju. Trzeba napisać wprost, że działania umożliwiające zwiększenie imigracji ludzi wyznających islam są sprzeczne z Polską Racją Stanu.

Zgodnie z tym co przekazuje nam opis pod petycją Jarosław Kaczyński przed wyborami zarzekał się, że nie będzie zgody PiS na przyjęcie imigrantów. Z wypowiedzi sejmowej z 16 września 2015 roku wynika, że podejmowanie decyzji, które będą miały negatywny wpływ na nasze społeczeństwo, czym może być imigracja bez zgody Narodu, jest łamaniem konstytucji, łamaniem zasady suwerenności narodu, a także łamaniem praw obywatelskich. Dalsza część wspomnianego przemówienia ukazuje zagrożenia wynikające z niekontrolowanej imigracji. Dlatego wielu Polaków do tej pory nie rozumie dlaczego pomimo słów, dzięki którym Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, dane rządowe wskazują, że Polska właśnie dołączyła do grona krajów, gdzie masowo napływają imigranci.

Rządowa strona internetowa migracje.gov.pl przedstawia dane z których wynika, że tylko do 8 czerwca w 2018 roku wydano 55 tysięcy pozwoleń dla imigrantów. Bliższa analiza krajów z których pochodzą imigranci ukazuje, że w tej grupie kilkadziesiąt tysięcy osób stanowią muzułmanie, którzy za sprawą swojej kultury są główną przyczyną wielu przestępstw (szczególnie seksualnych) na Zachodzie.

Kilknij TUTAJ, podpisz i udostępnij dalej!

źródło: podpiszapel.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY