Dziennikarz “Faktu”, który zajmował się sprawą Pawła Chruszcza został brutalnie pobity. “Ty policyjna k…”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziennikarz „Faktu”, który w ostatnim czasie zajmował się tajemniczą śmiercią głogowskiego radnego, Pawła Chruszcza został brutalnie pobity przez pięciu nieznanych sprawców. Napastnicy nie ukrywali, co jest przyczyną napaści. Przed poważniejszymi obrażeniami uratowały go psy, które zwróciły uwagę mieszkańców.

Do napaści doszło 6 czerwca na jednym z osiedli w Głogowie. Dziennikarz „Faktu”, który w ostatnich dniach zajmował się śmiercią Pawła Chruszcza, wracał z psami ze spaceru. Pod klatką jego bloku czekało jednak pięciu napastników.

„Ty policyjna ku***! To za sprawę Chruszcza” – krzyknął jeden z nich. Wtedy wszyscy rzucili się na ofiarę i zaczęli go mocno bić pięściami, a gdy ten upadł zaczęli go kopać. “Jeden ze zbirów zaszedł mnie od tyłu. Powalili mnie na ziemię i zaczęli kopać. Celowali w głowę, ale udało mi się zasłonić” – mówi w rozmowie z Fakt24.pl.

Napadnięty dziennikarz przyznaje, że wszystko mogło skończyć się tragicznie, gdyby nie jego psy. Zwierzęta zaczęły szczekać, co zaalarmowało okolicznych mieszkańców, którzy pojawili się w oknach. Napastnicy zostali spłoszeni i uciekli. „Moje psy tak naprawdę uratowały mi życie” – przekonuje pracownik „Faktu”.

 

wmeritum.pl / fakt24.pl 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY