14-latka uduszona przez imigranta – mężczyzna wrócił wraz z rodziną do Iraku

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Według informacji niemieckiego Bild 14-latka została uduszona przez 20-letniego imigranta. Susanna z Moguncji była poszukiwana od 22 maja.

Policja od kilkunastu dni szukała 14-letniej dziewczyny. W środę po południu urzędnicy odkryli kobiece ciało w trudnym do zdobycia obszarze “Unterm Kalkofen”. Odnalezienie nastolatki zostało potwierdzone przez prokuratora.

Bliscy ofiary twierdzą, że Susanna była w dniu zniknięcia z przyjaciółmi w centrum Wiesbaden. Jednak wieczorem nie wróciła do domu, jej telefon był wyłączony i rodzina zaalarmowała policję.

Od poniedziałku policja przeczesywała dzielnicę Wiesbaden w Erbenheim, szukając śladów dziewczyny. Sprawę komentował adwokat rodziny Oliver Kuhn: Wszczęliśmy sprawę w związku z podejrzeniem o przestępstwo z użyciem przemocy. Ta wskazówka doprowadziła do odnalezienia ciała.

Według naczelnego prokuratora Kuhna istnieją przesłanki, że 20-letni imigrant z Iraku mógł być powiązany z morderstwem nastolatki. Dochodzenia w celu zweryfikowania tych informacji są obecnie w toku.

Jak donosi “Frankfurter Allgemeine Zeitung”, 20-latek opuścił Niemcy kilka dni temu wraz z rodziną i powrócił do Iraku. Ostatnio rodzina mieszkała w Wiesbaden-Erbenheim. Jest poszukiwany przez niemieckie służby.

bild.de

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY