100-letnia Polka bestialsko napadnięta w drodze do kościoła w Wielkiej Brytanii! Nie żyje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Wielkiej Brytanii doszło do bestialskiego napadu na starszą kobietą. Ofiarą napastnika okazała się 100-letnia Polka, Zofia Kaczan. Niestety kobieta zmarła w szpitalu. Brytyjska policja wciąż poszukuje sprawcy. – informuje “The Telegraph”.

Pani Zofia Kaczan niedawno obchodziła swoje 100. urodziny. Na Wyspach Brytyjskich zamieszkała po zakończeniu II wojny światowej. Jak zwykle każdego dnia udawała się do kościoła w Derbyshire, gdy niespodziewanie stała się ofiarą napadu.

Starsza pani została brutalnie powalona na ziemię, a napastnik wyrwał jej torebkę. Wkrótce zakrwawioną Polkę odnalazła jej znajoma, która natychmiast wezwała służby.

Zofia Kaczan została natychmiast przetransportowana do szpitala. Początkowo lekarze twierdzili, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale niestety Polka wkrótce zmarła.

W związku z tą sprawą aresztowano 39-letniego mężczyznę, jednak po przesłuchaniu został on zwolniony. Główny inspektor Darren De’ath, który prowadzi śledztwo, uznał napaść starszą panią za „absolutnie przerażającą”. “Pani Kaczan była lubianym członkiem społeczności i to, że stała się celem takiej napaści, jest obrzydliwe” – powiedział.

Napastnik wciąż jest poszukiwany. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby mieszkające w pobliżu miejsca ataku, które mają w domach monitoring. Liczą na to, że kamery zarejestrowały sprawcę.

tvp.info

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY