Grupa Arabów napadła na młodych Żydów: “Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Od 70 lat zabijacie dzieci. Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki. Gdybym miał nóż, to bym cię zabił – mówili napastnicy do żydowskich nastolatków.

Grupa młodych Arabów napadła na młodych Żydów na stacji Zoo w Berlinie. Niemieckie media opisują zdarzenie jako obrzydliwy, brutalny, antysemicki incydent. 

Jak relacjonują media – 17-letniemu Żydowi piosenka włączyła się w drodze do domu “przez przypadek”.

Utwór nie spodobał się trójce arabskich nastolatków, kiedy usłyszeli oni nazwę izraelskiego miasta zapytali się młodych ludzi czy są Żydami. Gdy usłyszeli potwierdzającą odpowiedź, jeden z Arabów zaczął krzyczeć w kierunku właściciela telefonu, aby wyłączył muzykę, bo od teraz Berlin należy do muzułmanów.

Ten odpowiedział jednak, że muzyka jest częścią jego żydowskiej kultury. Słowa Żyda wywołały furię wśród Arabów. Miejski monitoring ukazał jak grupa ludzi pobiła młodego chłopaka i chciała zepchnąć go na tory.

Za Żydem wstawił się jego kolega, jednak również usłyszał od napastników obelgi pod swoim adresem – Ty, k*rwa Alman, nie masz tu nic do powiedzenia. Pchnęli go pod ścianę i kilka razy bili go w twarz. Alman to tureckie słowo oznaczające “niemiecki”.

Dopiero gdy przybyła policja, sprawcy uciekli. Strażnicy kolejowi, którzy byli już na miejscu, nie powstrzymali trójki Arabów i nie interweniowali podczas bójki.

bild.de

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY