Matuszyk: “Talmud to nauka nienawiści i pogardy” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Tadeusz Matuszyk, działacz antykomunistyczny oraz wydawca pism niezależnych wypowiedział się  dla Mediów Narodowych w programie “Kościół, Naród, Państwo” na temat zagrożeń związanych z dzisiejszymi czasami, walki z Kościołem, a także obowiązku obrony katolicymu i polskości.

Jeżeli strona żydowska przesyła do nas w tej chwili takiego decydenta sierżanta, to znaczy, że sobie lekceważy, nisko ceni sobie prezydenta, rząd, parlament, bo rozumiem, jakby przysłali generała, pułkownika, ale jeśli sierżant u nas decyduje o wielu sprawach, to jest hańbiące zarówno dla prezydenta, jak i dla rządu – powiedział Tadeusz Matuszczyk.

Zobacz też: Tadeusz Matuszyk “Działaliśmy ideowo za własne pieniądze, bez chęci zysku”

Za czasów Piastów kupcy żydowscy porywali dzieci czy młodzieńców polskich, zawozili do krajów arabskich, trudnili się niewolnictwem. Tak samo później, to całe niewolnictwo w Stanach Zjednoczonych to głównie kupcy żydowscy się tym zajmowali. To jest w ogóle pomijane. Chodzi o to, że ich Talmud mówi, że goje jesteśmy po to, by im służyć i to wynika z ich religii. Dopóki nasze władze nie poznają zasad ich religii, nie zrozumieją celów ich działania – stwierdził nasz gość pan Matuszczyk.

Zobacz też: ks. Stehlin FSSPX: “Niepokalana ratunkiem w czasach ostatecznych” [WIDEO]

Całość wywiadu z panem Tadeuszem Matuszkiem znajduje się w poniższym materiale. Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY