Niemcy: Imigrant zgwałcił w piwnicy poznaną na Facebooku 15-latkę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Brutalny gwałt 18-letniego imigranta na nieletniej uczennicy wstrząsnął mieszkańcami Chemnitz.

15-letnia dziewczyna była ciężko ranna – musiała przejść operację. Sprawca znajduje się w areszcie, jednak nie przyznaje się do winy.

18-latek to Syryjczyk, przybył do Niemiec trzy lata temu, a według władz jest uznanym za ubiegającego się o azyl. Do tej pory był znany policji za drobne przestępstwa, takie jak jazda samochodem po pijanemu.

Imigrant poznał dziewczynę na Facebooku. Według prokuratora dzień, w którym zgwałcił młodą dziewczynę był ich pierwszym spotkaniem, które odbyło się w mieszkaniu 18-latka, w czteropiętrowym budynku na Karl-Immelmann-Straße.

Syryjczyk miał sprowadzić do piwnicy i zaatakować dziewczynę około 13:30, gwałcąc ją i poważnie ją raniąc. Potem zbiegł. Dziewczynie udało się uciec, jednak miała bardzo duże obrażenia i musiała przejść operację.

Zaalarmowana policja zdobyła adres i dane sprawcy z rozmów, które prowadził z 15-latką na portalu społecznościowym Facebook. 18-latek zaprzecza postawionym mu zarzutom, sędzia jednak wydał nakaz aresztowania. DNA, które pobrano w szpitalu od ofiary gwałtu jest teraz porównywane z DNA podejrzanego. Syryjczyk czeka na proces w areszcie.

bild.de

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY