Chirurg plastyczna operowała tańcząc i nagrywając teledyski – jedna z pacjentek ma nieodwracalny uraz mózgu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Czarna chirurg plastyczna operowała tańcząc i nagrywając teledyski – teraz jedna z jej pacjentek ma nieodwracalny uraz mózgu.

Dr Windell Davis-Boutte prowadziła w swój gabinet w Atlancie. Podczas chirurgicznych zabiegów nagrywała teledyski, które następnie udostępniała na portalu YouTube.

Co ciekawe, według informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie lekarza – jest ona najbardziej doświadczonym chirurgiem w Atlancie. Tymczasem kobieta nagrała około 20 teledysków, gdzie tańczyła i rapowała podczas operacji.

Na jej filmach widać m.in. jak śpiewa i bawi się z całym personelem medycznym. Dr Windell Davis-Boutte wykonywała nawet ryzykowne nacięcia na ciele tańcząc przed kamerą. Kontrowersyjne zachowanie kobiety na sali operacyjnej zakończyło się tragedią – jedna z jej pacjentek ma nieodwracalny uraz mózgu. 8 godzin po operacji stanęło jej serce.

Okazało się, że chirurg zrobiła operację po kosztach, jako prezent dla kobiety, Icilmy Cornelius. Niższe koszty okazały się tragiczne w skutkach – Pacjentka nie była intubowana, nie dostała ogólnego znieczulenia. W zamian podano jej mieszankę substancji odurzających, w tym propofol i fentanyl.

Sytuację komentuje syn poszkodowanej kobiety. Mama zdecydowała się na odsysanie tłuszczu i usunięcie nadmiaru skóry. Chciała wyglądać idealnie w swojej sukni ślubnej. Przed pójściem do tego gabinetu miała wszystko. Teraz nie ma nic – podkreślał w wypowiedzi dla mediów.

Chirurg odpowie teraz przed sądem – nie tylko za skandaliczne zachowanie na sali operacyjnej, kobieta nie posiadała również certyfikatu gabinetu wymaganego przez stanową Radę Medyczną. Oprócz więzienia grożą jej wielomilionowe odszkodowania nie tylko dla Icilmy Cornelius.

o2.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY