Matka zostawiła córki na 15 godzin w samochodzie – dziewczynki zmarły

Dodano   0  
  Loading

/ fot. pixabay.com / CC

Dwie dziewczynki z Teksasu w USA zostały pozostawione w samochodzie przez matkę. Kobieta po tym jak ich zostawiła poszła na imprezę.

Dziewczynki spędziły w samochodzie 15 godzin – jedna miała roczek, druga dwa latka. Matka zostawiła je przed domem, w którym odbywała się impreza. 19-letnia kobieta pochodzi z z hrabstwa Kerr County w Teksasie.

Kobieta pozostawiła dzieci bez jedzenia i picia. Według świadków z samochodu słychać było krzyki malutkich dziewczynek – kiedy zasugerowano, aby matka zabrała dzieci do środka, ta odmówiła. W trakcie imprezy do auta przyszedł kolega 19-latki, jednak nie zwrócił uwagi na pozostawione w środku dzieci.

19-latka wróciła do auta rano, już wtedy dziewczynki były nieprzytomne. Do szpitala zawiozła je jednak kilka godzin później – twierdziła, że zasłabły nad jeziorem Flat Rock. Lekarze próbowali uratować dzieci, ale reanimacja oraz podłączenie do aparatury nie pomogło – dziewczynki zmarły.

Kobieta została aresztowana i oskarżona o porzucenie dzieci oraz narażenie ich życia. Zarzuty otrzyma także 16-letni kolega, który nie pomógł dzieciom. 19-latka czeka na rozprawę.

onet.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY