Porwana, zgwałcona i sfilmowana – imigranci napadali na 44-latkę. Krzyczeli: “Wiesz ile już zabiliśmy kobiet?”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Szokujące informacje z Rzymu – czterech imigrantów porwało i zgwałciło 44-letnia kobietę. Ofiara relacjonuje – “Mieli filmy z innymi kobietami, które krzyczały o litość”.

Rzym. 44-latka porwana ze stacji metra przez imigrantów z Bangladeszu, wywieziona za miasto, pobita i zgwałcona. “Powiedzieli mi: Wiesz ile już zabiliśmy kobiet? Wyrzucamy je tu w workach. Ich szef pokazał mi nagrania w telefonie z wyjącymi kobietami” – pisze Adam Gwiazda.

Ofiara została porwana i wywieziona w miejsce, gdzie imigranci wcześniej gwałcili inne kobiety. Lokalnym mediom opowiedziała o traumatycznym wydarzeniu.

W trakcie wypowiedzi wspomniała, że imigranci zachowywali się jak zwierzęta – bili ją, gryźli i wyzywali. Kiedy 44-latka zwymiotowała zagrozili jej śmiercią, strasząc, że wyrzucili już w workach mnóstwo innych ofiar. Ten potwór gryzł mnie w wargi, twarz, ręce, plecy, nogi, zachowywał się jak głodny lew. Śmierdział piwem. Zwymiotowałam, ale nie dbał o to. Klął i mówił “zwymiotuj jeszcze raz, to cię zabiję”.

Jak można przeczytać na portalu Il Giornale – podczas gwałtu napastnicy pokazywali nagrania z innymi kobietami, które błagały imigrantów z Bangladeszu o litość. Sprawcy napadu sfilmowali również 44-latkę.

ilgiornale.it

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY