Cenzura na Facebooku dosięgła nawet Cejrowskiego! Poszło o ten wpis

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski / Fot. Wikimedia Commons

Znany podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski słynie z wyrazistych poglądów i ciętego języka. Najwidoczniej nie przypadło to do gustu administracji Facebooka, która po raz kolejny postanowiła zastosować dobrze już znaną praktykę cenzurowania. 

Poszło o jeden wczorajszy wpis, który zdaniem administracji Facebooka spowodował… “naruszenie standardów społeczności”. Wcześniej Cejrowski był krytykowany za rzekomo skrajnie proizraelską postawę, więc postanowił się do tego odnieść. To właśnie ten wpis spowodował cały problem.

Do wszystkich, którzy mnie aktualnie nienawidzą bo jestem niby ‘bezgranicznie pro izraelski’: NIE JESTEM” – napisał Cejrowski. “Posłuchajcie… W tym konflikcie mamy do wyboru: albo Żydów, którzy chcą nas ORŻNĄĆ, albo Arabów, którzy chcą nas WYRŻNĄĆ”. – dodał.

Cejrowski podsumował, że wobec takiego wyboru woli stanąć po stronie Żydów, bo im – jak twierdzi – “orżnąć się nie damy”. “(…) natomiast z Arabami, którzy chcą nas wyrżnąć nie mam zamiaru trzymać w żadnej sprawie; nawet przeciwko Żydom” – stwierdził.

Wpis jednak zniknął z Facebooka, a sam zainteresowany poinformował, że został on usunięty przez administrację Facebooka, która po raz kolejny pokazała czym jest cenzura.

 

dorzeczy.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY