Trwa konkurs na Polski Hymn na Mundial – który hit będzie zagrzewać biało-czerwonych piłkarzy na Mundialu? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. flickr

Trwa konkurs na polski hymn na Mundial. Polscy artyści różnych nurtów muzycznych prześcigają się między sobą prezentując słuchaczom swoje piosenki stworzone specjalnie z myślą o zagrzewaniu biało-czerwonych piłkarzy na Mundialu.

Jedną z propozycji jest utwór zespołu Głębia „Jesteśmy z wami”. Chcemy tym utworem połączyć całą Polskę, abyśmy wszyscy bez żadnych podziałów kibicowali naszej reprezentacji” – to opis na kanale YouTube do piosenki, która ma zagrzewać nie tylko polską reprezentację, ale również i kibiców w całym kraju

„Siła, odwaga, waleczność i męstwo
– dziś musi być, Drużyno, zwycięstwo,
Zaś nasze barwy biało-czerwone
niech pozostaną niezwyciężone
Bądźcie dziś wielcy, niepokonani
Polsko do boju, jesteśmy z wami”

Krzysztof Krawczyk także nie poddaje się i wypuszcza hit na Mundial. “Biało-Czerwoni!’ to piosenka tytułowa z jego płyty. To kolejny przebój do śpiewania przez polskich kibiców.

Kolejna propozycja to utwór “Ole, Ole”, który został przygotowany specjalnie na potrzeby konkursu “Hymn na Mundial OPOLE 2018”. Z powodzeniem wykonuje go król latino dance, z dodatkiem brzmień akordeonu czyli Chucho wraz raperem HCR z Wrocławia. Czy szykuje się hit? Sami oceńcie! Posłuchajcie numeru, który być może będzie już w czerwcu zagrzewał reprezentację Polski do meczów!

I kolejni konkurenci, goniący Krzysztofa Krawczyka w morderczym wyścigu na polską piosenkę na Mundial. SPECULUM feat. Tektur z piosenką “Nic się nie stało”. SPECULUM to supergrupa złożona z osobowości polskiej sceny muzycznej: Brat Figo z zespołu FIGO FAGOT, Dr Yry (El Doopa), Badhed, Kiwi i Monter (Cremaster). To nagranie zapowiada płytę, którą już jesienią ukaże się pod skrzydłami Metal Mind.

Nic się nie stało, że nie mamy paszportów
przecież w Europie jeździ się dziś na dowód
Nic się nie stało, że nie mamy winiety
pojedziem przez Niemcy ominiemy Czechy

Sektorówkę rozwiniemy i odpalimy racę
Niech stadion zapłonie bielą i czerwienią
Cały naród śpiewa od Sopotu do Opola
Wszyscy razem POLSKA GOLA!

Przekrój propozycji muzycznych jak widać szeroki. Tylko słuchać i wybierać tę najlepszą dla siebie. A przede wszystkim zbierać siły na kibicowanie biało-czerwonym w Rosji.

źródło: dzienniknarodowy.pl / twitter / se.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY