NA RATUNEK IRLANDII – Irlandzki ksiądz prosi Polaków o modlitwę! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. screen youtube

O nietypową pomoc poprosił Polaków irlandzki ksiądz Marius O’Reilly. W swoim krótkim wystąpieniu prosi Polaków o modlitwę za Irlandię przed zbliżającym się referendum, które ma rozstrzygnąć, czy w konstytucji Irlandii pozostanie zapis o obronie życia każdego dziecka od poczęcia.

Na początku podziękował narodowi polskiemu za wspaniały przykład jaki pokazaliśmy całemu światu, szczególnie siódmego października ubiegłego roku, w święto Matki Bożej Różańcowej, kiedy to miliony Polaków wzięły udział w wydarzeniu “Różaniec do Granic” i wspólnie zaczęły odmawiać różaniec dając tym samym przykład całemu chrześcijańskiemu światu.

Za tym przykładem podążyli 26 listopada Irlandczycy, którzy utworzyli swój różaniec wzdłuż granic Irlandii, kolejna była Wielka Brytania. Do oplecenia swoich granic modlitwą różańcową przygotowują się Australijczycy, Amerykanie, a także inne chrześcijańskie narody świata.

A wszystko to miało swoje źródło w tym, co rozpoczęło się w Polsce.

Następnie ksiądz Marius O’Reilly zwrócił się do narodu polskiego prośbą o modlitwę za Irlandię w ciągu najbliższych kilku tygodni. 25 maja odbędzie się w Irlandii referendum, w którym Irlandczycy mają zagłosować, czy chcą w swoim kraju zalegalizować aborcję. Referendum to zostało wymuszone przez Organizację Narodów Zjednoczonych, Unię Europejską, miliarderów z Ameryki i niektórych irlandzkich polityków.

Jeśli zdarzy się tak, że Irlandczycy zagłosują 25 maja na TAK, to Irlandia stanie się pierwszym państwem w świecie, w którym naród głosował za aborcją. Jakże wspaniałe byłoby to zwycięstwo dla diabła. Irlandia od piętnastu-szesnastu wieków jedno z najsilniejszych w wierze katolickiej państw świata, zagłosowałaby za aborcją.

Prosimy Was, błagamy Was, odmawiajcie różaniec za Irlandię w ciągu najbliższych kilku tygodni!

Obejrzyj:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY