Karygodna postawa Tomasza Lisa: “Biedny Alfie nie żyje.”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Biedny Alfi nie żyje. Lekarze mieli rację. Pan Duda znowu się wygłupił. Szkoda tylko, że z taką pasją jak Alfiego nie bronił TK i sądów, ale to wymagałoby odwagi a nie Twittera.”

Tak na swoim Twitterze napisał Tomasz Lis odnośnie głośnej i tragicznej śmierci chłopca. Dziennikarz wypomina prezydentowi wypowiedzi na Twitterze, choć sam nie stroni od karygodnych wpisów. Lis jednak pominął w swojej wypowiedzi fakt, że lekarze wcale nie mieli racji. Chłopiec miał nie przeżyć pierwszych kilku minut po odłączeniu od aparatury. Mimo to samodzielnie walczył o życie przez kilkanaście godzin.

Dodatkowo szpital odmawia wydania ciała chłopca rodzicom, a jeszcze za życia Alfiego ojciec dostał sądowy zakaz zbliżania się do syna. Popierając decyzję sądu, Tomasz Lis ujawnił swoje postrzeganie życia ludzkiego oraz poszanowanie dla ludzkich uczuć.

Po pewnym czasie Lis udostępnił kolejny wpis, o tym jak “Międzynarodowa histeria wyciąga jedno nieszczęście i pastwi się nad tą rodziną. “Żakowski i Lis. Histeryczne opinie bez wzgldu na fakty. Rodzina sama prosiła o pomoc. Byli lekarze, papierz, ludzie, którzy uważali inaczej niż mocno krytykowana angielska publiczna służba zdrowia. System zabrał dziecko rodzicom a później je zagłodził. Cuchniecie panowie.”-pisze internauta.

Źródło: Twitter

Zobacz także: Poruszający wiersz Matki Alfiego

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY