“Nie będziemy płacić wyłudzaczom i złodziejom” – pikieta przeciw ustawie 447 przed ambasadą USA [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

25 kwietnia przed ambasadą Stanów Zjednoczonych odbyła się pikieta przeciwko uchwalonej przez Kongres Amerykański ustawy 447. Manifestacja była organizowana przez Młodzież Wszechpolską, Obóz Narodowo-Radykalny oraz Ruch Narodowy.

Przed kilkoma dniami w Izbie Reprezentantów w USA została przegłosowana budząca wielkie kontrowersje ustawa 447. Ustawa 447 nakłada na Stany Zjednoczone obowiązek raportowania postępów, jeśli chodzi o zwrot mienia pożydowskiego, zarówno ruchomego jak i tego nieruchomego z okresu II Wojny Światowej, z okresu Holokaustu. Umożliwia również Departamentowi Stanu wspieranie roszczeń organizacji żydowskich.

Zobacz też: Amerykański Kongres przegłosował ustawę 447. “Brońmy Polski przed mafią wyłudzaczy!”

O sprawie projektu ustawy 447 alarmował Robert Winnicki już w grudniu zeszłego roku na wywiadzie dla Mediów Narodowych.

Ta ustawa oznacza zorganizowany instytucjonalny nacisk administracji amerykańskiej w interesie specyficznej grupy organizacji żydowskich na Państwo Polskie. Wiele osób komentujących tę sprawę, niestety również członkowie rządu PIS-owskiego bagatelizują ten temat, mówiąc o tym, że ta ustawa nie będzie wywoływała skutków prawnych w Polsce – powiedział Robert Winnicki.

Zobacz też: Na stronie Białego Domu jest petycja ws. ustawy 447. Podpisz!

Robert Winnicki podziękował podczas manifestacji Polonii amerykańskiej, która zaangażowała się w walkę przeciwko tej ustawie. Podziękowania skierowane były również do niezależnych blogerów i do nas – Mediów Narodowych.

Całość relacji z manifestacji znajduje się w poniższym materiale. Aby być na bieżąco z nowościami od Mediów Narodowych subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY