Posłanka PiS atakuje katolików, obrońców życia i narodowców: “Hałaśliwi pajace”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Posłanka Joanna Lichocka postanowiła zaatakować obrońców życia, katolików i polityków związanych z obozem narodowym.

Lichocka na antenie Polskiego Radia nazwała Tomasza Terlikowskiego „hałaśliwym pajacem”, zaś Krzysztofa Bosaka „ugrupowaniem prorosyjskim”. Dostało się także Markowi Jurkowi.

– Pani Kaja Godek, pan pajac zupełny Terlikowski, pan Bosak z ugrupowania prorosyjskiego… – mówiła Lichocka, której prowadząca rozmowę Dorota Kania (redaktor naczelna należącej do propartyjnego koncernu medialnego Telewizji Republika) przerwała uwagą, by nie obrażała dziennikarzy. Nie przejęła się jednak tym i kontynuowała swój wywód.

– Terlikowski zachował się – jak zawsze zresztą – jak hałaśliwy pajac w tej sprawie. Ja nie będę używać wobec niego taryfy ulgowej po tym, co napisał – kontynuowała.

Posłance PiS chodziło zapewne o to, że katolicki publicysta przypomniał, że kilka lat wcześniej, gdy podobny projekt złożył PiS będąc w opozycji, to właśnie Lichocka ostro atakowała PO za to, że zezwala na eugeniczne dzieciobójstwo. Zaś obecną wypowiedź posłanki określił jako „żenującą”.


Internauci zwracają też uwagę, że posłanka nie odpisuje na merytoryczne polemiki w mediach społecznościowych, a zamiast tego blokuje użytkowników zadających niewygodne pytania dotyczące obrony życia czy jej zachowania.

KONTRREWOLUCJA.NET

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY