Ojciec Alfiego Evansa zwrócił się do Polaków. “Polska jest niesamowita!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

twitter screen / twitter screen

Tom Evans, ojciec ciężko chorego 2-latka, Alfiego w krótkiej rozmowie z dziennikarzami zwrócił się do Polaków, którzy wspierają go w jego walce o życie syna. Od kilku dni z Polski płynie masowe wsparcie dla chorego chłopca. Głos zabrał nawet prezydent Andrzej Duda. 

Trudno mi uwierzyć w takie wsparcie, w te wszystkie flagi. To dla mnie bardzo ważne, to wiele z znaczy. Takie wsparcie kolejnego kraju… Nie ma słów podziękowania za poparcie, jakiego udzielił nam polski prezydent – mówił w rozmowie z dziennikarzami. Jestem ujęty polską serdecznością. Polska jest niesamowita! – dodał.

Tom Evans przyznał, że już wcześniej miał kontakt z Polakami, których poznał w szkole. Dodał również, że miał polskiego sąsiada.

Na Twitterze do sprawy odniósł się nawet prezydent Andrzej Duda. Alfie Evans musi zostać uratowany! Jego odważne małe ciało po raz kolejny udowodniło, że cud życia może być silniejszy niż śmierć. Być może wystarczy tylko dobra wola decydentów. Alfie, modlimy się za ciebie i o twoje zdrowie! – napisał na Twitterze prezydent.

dorzeczy.pl; twitter

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY