M. Dybowski: “Tylko Jezus Chrystus uratuje nas przed aborcją i eutanazją” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Gościem internetowej telewizji Mediów Narodowych był Marcin Dybowski – katolik, działacz opozycji od 1976 roku, niepodległościowiec, konserwatysta, redaktor i wydawca. Rozmowa dotyczyła planów Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na 2 maja, a więc wolnej elekcji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

To wydarzenie, na które wszystkich zapraszamy! Zaczniemy koronką do Miłosierdzia Bożego, będzie Msza święta, będzie również koncert – informował gość Mediów Narodowych. Modlimy się o to, żeby Polska była prawdziwym królestwem Jezusa – podkreślał w rozmowie Marcin Dybowski. Żadna dziedzina życia człowieka nie może ogłosić autonomii, nad nami jest Chrystus, który nas rozlicza.

Prowadzący rozmowę, Robert Bąkiewicz, odniósł się do ostatnich wydarzeń w Wielkiej Brytanii i sprawy Alfiego Evansa. Całe państwo jest przeciwko prawu naturalnemu. To jest totalitaryzm, co z tego, że na zewnątrz nazywa się demokracją. Bóg jako jedyny uratuje nas przed aborcją i eutanazją – powiedział członek Krucjaty Różańcowej.

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy! Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się rozwijać!

MediaNarodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY