Czy PiS przygotowuje nas na przyjęcie imigrantów do Polski? [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Konrad Smuniewski w swoim cyklicznym programie “Komentarze Mediów Narodowych” porusza najbardziej aktualne i frapujące społeczeństwo tematy polityczne i społeczno-gospodarcze. W najnowszym Komentarzu zajął się tematem niestety wciąż aktualnym, tematem nieustającej imigracji do Polski obywateli Ukrainy.

Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że wśród mieszkańców Wrocławia 10% stanowią obywatele Ukrainy. Dochodzi do tego, że konsul honorowy Ukrainy mówi już, że dobrze by było żeby język ukraiński był językiem powitalnym, np. w postaci napisów powitalnych na dworcach kolejowych czy na lotnisku, a później powoli stał się językiem urzędowym. Niesie to ogromne konsekwencje. PIS nam buduje powoli Rzeczpospolitą Obojga Narodów.

O wypowiedź na ten temat prowadzący poprosił swojego gościa, Prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Roberta Bąkiewicza, który odpowiedział w ten sposób: – Można to skwitować tak, zabrali nam Ukraińcy Lwów, teraz chcą nam zabrać Wrocław. We Wrocławiu mieszka bardzo wielu potomków ludzi, którzy zostali wygnani właśnie ze Lwowa czy z Kresów Wschodnich, ze swojej ojcowizny. (…) Nie powinniśmy się godzić na tak masową imigrację i żadne argumenty biznesowe, gospodarcze nie mogą za tym przemawiać, że szykujemy sobie bombę z opóźnionym zapłonem. Może dojść do tego, że napięcia między narodami Polski i Ukrainy będą wzrastały.

Chcesz wiedzieć więcej, obejrzyj:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY