W Siedlcach będzie jedna wspólna lista Wolności Janusza Korwin-Mikkego oraz… SLD i PO

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Janusz Korwin-Mikke w swoich licznych wypowiedziach bardzo ostro krytykuje komunizm, socjalizm i wszystko co z tym związane. Jak się okazuje, to nie przeszkodziło jego działaczom z Siedlec zawrzeć koalicji z… postkomunistycznym SLD. Całości dopełnia jeszcze Platforma Obywatelska.

Wszystkie trzy ugrupowania zawarły porozumienie i wspólnie wystartują w nadchodzących wyborach samorządowych z jednej koalicyjnej listy wyborczej pod nazwą #LepszeSiedlce.

Jesteśmy zdeterminowani i mamy powody by rozliczyć poprzednią władzę, odzyskać utraconą własność mieszkańców, zatrzymać wyludnianie się miasta i uwolnić je od nepotyzmu. Wolność, PO i SLD zawiązały koalicję Lepsze Siedlce zapraszając kolejne stowarzyszenia, partie i mieszkańców

– napisał na Twitterze Paweł Wyrzykowski, lider Wolności w okręgu siedlecko-ostrołęckim.

 

Wszystko wskazuje, że koalicja jeszcze zostanie poszerzona. Na razie nie padła żadna nazwa, ale tajemniczo zapowiedział to lider siedleckiej PO Krzysztof Chaberski. Już niedługo można się spodziewać kolejnego koalicjanta. Na razie ta sprawa pozostanie jednak tajemnicą– stwierdził.

 

Twitter

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY