Największy Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie

15 kwietnia w Szczecinie odbył się największy Marsz dla Życia w Polsce. Ulicami miasta przeszło kilka tysięcy osób, które deklarowały swój sprzeciw wobec aborcji i przywiązanie do wartości katolickich oraz rodzinnych.

Tegoroczny Marsz dla Życia przebiegał pod hasłem “Piękni od poczęcia”. Organizatorem wydarzenia jest ks. Tomasz Kancelarczyk. Razem z Bractwem Małych Stópek czuwał od początku do końca nad przygotowaniem marszu.

Największa manifestacja pro-life w Polsce, czyli XVI Szczeciński Marsz dla Życia, przyciągnęła nie tylko mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Corocznie na ten radosny marsz przybywają Polacy z najdalszych zakątków naszego kraju.

Wielu uczestników przyniosło pieluchy, które zostaną przekazane dla Domu Samotnej Matki w Poczerninie, znajdującego się pod opieką Fundacji Małych Stópek. Za dary i uczestnictwo w marszu podziękowało Bractwo Małych Stópek – Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, którzy wyruszyli w miasto świadczyć o wartości życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

BractwoMałychStópek

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY