Europa jest już skazana? “Z zaledwie kilku krajów Afryki chce się przenieść do Europy ponad 100 mln ludzi”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Wikipedia Commons/ Ggia

Ks. prof. Waldemar Cisło na antenie TVP Info ostrzegał przed kolejną ogromną falą imigrantów z Afryki, która już wkrótce może zalać Stary Kontynent. Kapłan przyznał, że zaledwie z kliku afrykańskich krajów do Europy chce się przenieść aż ponad 100 mln ludzi. 

Ks. prof. Waldemar Cisło napisał w zeszłym roku książkę o kryzysie uchodźczym i męczeństwie chrześcijan pt. „Imigranci u bram”. W okresie wielkanocnym gościł na antenie TVP Info i ostrzegał przed kolejną jeszcze większą falą imigrantów z Afryki.

Afryka jest wielkim problemem. Kilka dni temu reporter „Die Welt” robił materiał mówiący, że tylko z kilku krajów afrykańskich, w których żyje 1,1 miliarda ludzi, co dziesiąty chce się przenieść do Europy. Wyobraźmy sobie taką falę uchodźców, to ponad 100 milionów ludzi. – mówił ks. Cisło.

Duchowny wprost przyznał, że znaczna większość imigrantów, to nie są uchodźcy. UNHCR podało, że na dziesięciu imigrantów, którzy przybyli do Włoch lub Grecji zaledwie trzech to byli uchodźcy, czyli osoby z państw, gdzie panuje wojna. Oczywiście mamy kraje jak Etiopia, gdzie mamy potężne obozy uchodźców z takich krajów jak Sudan, gdzie panuje tragedia. Myśleliśmy, że po podziale Sudanu będzie łatwiej, ale jest strasznie. – mówił.

Ks. Cisło mówił również o niezwykłym okrucieństwie przemytników ludzi. Przyznał, że nielegalna imigracja coraz bardziej zaczyna przypominać handel niewolnikami. Była licytacja trzech Nigeryjczyków. Jednego sprzedano za 400 dolarów, dwóch następnych za 800. To handel niewolników. – stwierdził.

80 proc. kobiet, które przechodzi tym kanałem jest gwałconych. Mówimy o handlu dziećmi, które są okaleczane. Odcinane są im kończymy, żeby budzić większą litość. Oni później żebrzą dla swoich mocodawców. My takiego świata nie chcemy. – dodał.

dzienniknarodowy.pl / tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY