Ewa Chodakowska ponownie zaatakowana za przyznanie się do katolicyzmu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ewa Chodakowska po raz kolejny została zaatakowana w sieci. Rok temu powodem tego były złożone przez nią w mediach społecznościowych życzenia Wielkanocne. Tym razem popularna trenerka fitness naraziła się, bo wspomniała o krzyżu, Męce Pańskiej, Zbawieniu i Ewangelii.

W Wielki Piątek trenerka zamieściła w jednym z mediów społecznościowych post dotyczący Męki Pańskiej. Wywołał on lawinę komentarzy. Niestety, także tych negatywnych.

Co tak rozwścieczyło przeciwników wiary katolickiej? Otóż Chodakowska zamieściła zdjęcie krzyża, wraz z wpisem: „Sednem tego Dnia nie jest męka Chrystusa, ale prawda, że zostałeś odkupiony przez Krew Jezusa. Ojciec wybacza Ci każdą zdradę, każdy grzech, złe myśli i uczynki. Wszystko. To, co dziś przeżywamy, to na co dziś patrzymy, czego dotykamy, to kolejna odsłona Ewangelii – Dobrej Nowiny. To kolejny sposób, w którym Ojciec przychodzi i mówi kocham cię – przeczytałam dziś te słowa i nie mogłam się nie podzielić”.

Pod postem pojawiły się uszczypliwe uwagi – głównie dotyczące religii katolickiej oraz Kościoła. Niemniej część internautów pogratulowało trenerce odwagi w wyznawaniu wiary oraz konsekwencji w działaniu. Chodakowska – po ubiegłorocznych doświadczeniach – mogła być pewna, że taka jej działalność spotka się z hejtem.

PCH24

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY