Wszechpolacy zapraszają na V Pielgrzymkę Środowiska Narodowego na Jasną Górę [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. MW

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej z całego kraju, zapraszają na V Pielgrzymkę Środowiska Narodowego na Jasną Górę, która odbędzie się już 14 kwietnia! Aby się zapisać wystarczy wejść na stronę: wyjazdy.mw.org.pl i wypełnić formularz. 

Jasnogórska Twierdza to miejsce duchowego i zbrojnego zwycięstwa narodu polskiego i cel pielgrzymek setek tysięcy pątników. Również my, narodowcy, tak jak pokolenia działaczy ruchu narodowego przed nami, jak co roku zdążamy na Jasną Górę, by oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie. Jako spadkobiercy dorobku naszego ruchu, wiemy, że działalność, a przede wszystkim życie bez Boga nie ma sensu – piszą organizatorzy najważniejszego duchowego wydarzenia w roku.

https://www.facebook.com/MarszNiepodleglosci/videos/vb.152249174810492/1704179396284121/?type=2&theater

Chcemy podziękować za otrzymane łaski w naszym codziennym trudzie i pokornie prosić o wsparcie w dalszej walce o Wielką Polskę, modląc się w intencji Ojczyzny, dla której biją nasze serca. 14 kwietnia setki działaczy z całego kraju po raz piąty przyjadą do Częstochowy, aby upraszać u Królowej Polski siły i odwagę do pracy na rzecz Narodu i życia zgodnego z Bożym Prawem – dodają wszechpolacy.

Młodzież Wszechpolska zaprasza na wydarzenie wszystkich Polaków, młodszych i starszych, z kraju i zza granicy, którym przyświeca Idea Narodowa. W czasach wielkich migracji i zmian społecznych, próby narzucania nowego porządku w świecie, natarczywości liberalnych pseudowartości, nasza modlitwa o pomoc i ratunek u stóp Królowej i Hetmanki jest niezbędna.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

W ubiegłym roku narodowcy szczelnie wypełnili Kaplicę Cudownego Obrazu i aulę o. Kordeckiego. W tym – nie może być inaczej! 14 kwietnia, Jasna Góra, godzina 16:30-22:30!

Plan pielgrzymki:
15:00 – przyjazd autokarów
16:45 – Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu
18:00 – konferencja w auli ojca Kordeckiego
21:00 – Apel Jasnogórski
21:30 – przemarsz pod pomnik Nieznanego Żołnierza
22:00 – zakończenie pielgrzymki

MłodzieżWszechpolska
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY