Czarny protest: profanacja Roty i symboli religijnych [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

W piątek na ulicach Warszawy odbyła się manifestacji ludzi domagających się legalnego zabijania dzieci nienarodzonych. Jako Media Narodowe byliśmy tak z kamerą, aby zdać dla naszych czytelników relację.

Na proteście doszło do licznych profanacji i bluźnierstw ważnych dla Polaków i dla katolików rzeczy i symboli. Odśpiewano profanację Roty, w której to biskup rzymskokatolicki przedstawiony jest jako wróg kobiet, który nic innego nie robi, tylko czyha na ich wolność.

Były również transparenty przedstawiające nagą kobietę z brodą w postaci ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Na proteście popularne były hasła antyklerykalne i antykatolickie, jak na przykład: Polska laicka, nie katolicka; czy Siedź w swojej kaplicy, nie w mojej macicy.

Zobacz też: “Ksiądz” popiera czarny protest, bo jesteśmy w NATO i Unii Europejskiej [WIDEO]

 

Na proteście zatrzymywano się przed kościołami, w którym zbierano podpisany pod projektem ustawy zakazującej aborcji eugenicznej. Skrytykowano tę obywatelską inicjatywę ustawodawczą. Pewna kobieta stwierdziła, że 800 tysięcy podpisów to bardzo słaby wynik.

Cały protest przypominał bardziej jakiś satanistyczny zlot dziwaków niż poważną inicjatywę polityczną. Protest był wynikiem populistycznych antyklerykalnych zachęt ze strony feminazistek. Całość była pokryta antykatolickim i antypolskim sosem. Wszystkim jego uczestnikom towarzyszyła nienawiść i wrogość do wszystkiego, co polskie.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału. Aby być na bieżąco z naszymi produkcjami subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube!

Zobacz też

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY