Posłanka Nowoczesnej przyznała, że jest… “idiotką”? Niesamowita wpadka [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

youtube/rzeczpospolita tv / youtube/rzeczpospolita tv

Głównie za sprawą komicznych i kompromitujących wpadek Ryszarda Petru, Nowoczesna doznała poważnego uszczerbku na wizerunku, co musiało skutkować dramatycznymi spadkami w sondażach. Jak się okazuje również inni posłowie tego ugrupowania starają się dorównać swojemu byłemu liderowi.

W internetowym programie “Rzecz o polityce” gościła posłanka Monika Rosa z Nowoczesnej. Przy okazji komentowania prac nad ustawą ograniczającą możliwość dokonywania aborcji “zabłysnęła” niesamowitą wpadką, która szybko zyskała miano prawdziwego hitu Internetu.

Poniedziałkowa komisja, która pozytywnie zaopiniowała zaostrzenie ustawy aborcyjnej, a w zasadzie antyaborcyjnej miała uwłaczający przebieg. Mówiono do nas per „dziewczynki”, mówiono o naszych powinnościach macierzyńskich. To pokazuje jak PiS myśli o kobietach: mają rodzić dzieci niezależnie od tego czy dziecko będzie zdrowe czy nie, i nie mają nic do powiedzenia. – mówiła.

W pewnym momencie posłanka powiedziała jednak coś, co szybko stało się prawdziwym hitem sieci. PiS chce nam udowodnić, że jesteśmy idiotkami… a nimi jesteśmy… – stwierdziła.

wmeritum.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY