Tak w TVN promuje się komunizm? Burza po programie Magdy Gessler

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

wikimedia commons/eSerwis / wikimedia commons/eSerwis

Widzowie jednego z ostatnich odcinków „Kuchennych rewolucji” dopatrzyli się pewnego szczegółu, który oburzał niejednego. Okazuje się, że prowadząca program Magda Gessler pojawiła się na antenie w kurtce, na której znajdował się symbol sierpa i młota. Czy to już propagowanie komunizmu?

W ostatnim odcinku popularnego programu kulinarnego „Kuchenne rewolucje” prowadząca Magda Gessler pojawiła się w czarnej kurtce. Nie było by w tym nic dziwnego i zaskakującego, gdyby nie pewien szczegół, na który szybko zwrócili uwagę telewidzowie.

Okazuje się, że na odwrocie kurtki znajduje się symbol skrzyżowanego sierpa i młota. Konotacje są aż nazbyt oczywiste. Nie brakuje głosów sugerujących, że ubiór z taką symboliką ukazany w popularnym programie telewizyjnym to propagowanie totalitarnego ustroju państwa. A to już poważne przestępstwo, za które można nawet trafić za kratki.

Magda Gessler tłumaczy w rozmowie z portalem lelum.pl, że kurta nie należy do niej tylko została jej dostarczona na potrzeby odcinka przez producentów. Jak przyznaje, wszystko działo się tak szybko, że nawet nie dostrzegła, że znajduje się na niej zabroniona symbolika.

Jestem przedstawicielka świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku… – wyjaśnia.

wmeritum.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY