Karoń: Żyjemy w państwie tworzonym przez kryminalistów [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Krzysztof Karoń zajmuje się historią sztuki i kultury. Odważnie przedstawia degradujący wpływ współczesnej kultury europejskiej, która stoi w kontrze z kulturą, z której się wywodzimy. Krytykuje także współczesny liberalizm.

Media Narodowe były obecne na spotkaniu z Krzysztofem Karoniem w Pruszkowie. Wykład dotyczył marksizmu kulturowego, gdzie w prosty sposób tłumaczył zawiłości współczesnej rzeczywistości. Zapraszamy do zapoznania się z ponad trzygodzinnym spotkaniem.

Warunkiem realnej wolności jest posiadanie dóbr, które umożliwiają nam jedzenie, podróżowanie, ubieranie się, etc. Cała przestrzeń, która nas otacza to dobra materialne i niematerialne. Wszystko jest efektem pracy człowieka – mówi podczas wykładu Karoń.

Marksiści chcieli stworzyć głupiego robotnika, aby wysłać go na barykady. Natomiast katolicy doszli do wniosku, że trzeba ludzi moralnie i cywilizacyjnie podźwignąć. Wprowadzić do świata kultury – podkreślał w swoich wypowiedziach.

Zachęcamy do obejrzenia całości wykładu. Aby być na bieżąco z nowościami Mediów Narodowych subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY