Imigrant zabił swoją 21-letnią sąsiadkę, ponieważ “nie mógł znieść zbyt głośnej muzyki”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

W Szwecji 26-letni imigrant  zabił swoją 21-letnią sąsiadkę. Jak tłumaczył Syryjczyk –  nie mógł znieść zbyt głośnej muzyki.

Jak informuje portal samnytt.se, według informacji z Krajowego Rejestru Akt, mężczyzna został zarejestrowany w Szwecji 2 maja 2013 r. Mężczyzna urodził się w mieście Al-Hasaka we wschodniej Syrii.

Jak podaje Adam Gwiazda – 26-letni Syryjczyk przebywający w Szwecji od 2013 r. zabił swoją 21-letnią sąsiadkę zadając jej sto ciosów nożem. Nie mógł znieść, że puszczała głośno muzykę. Jej 24-letnia siostra ocalała udając martwą, ale jest ciężko ranna (30 ciosów).

Podejrzany mężczyzna i ofiara mieli konflikt w sprawie poziomu hałasu w jej mieszkaniu. Jak tłumaczył – jest niezwykle wrażliwy na dźwięki. Według nieoficjalnych źródeł kobieta miała przebywać w mieszkaniu wraz z siostrą i słuchać muzyki. Siostry zostały zaatakowane przez imigranta – 21-letnia kobieta otrzymała około 100 ciosów nożem. Policja, która była na miejscu zbrodni, opisuje tę scenę jako “brutalną rzeź”.

Policja pomimo złapania sprawcy nie wydała oficjalnego komunikatu w tej sprawie ani nie poinformowała mediów. Rzecznik prasowy policji w tym regionie, Thomas Agnevik powiedział lokalnej prasie – Nie mogę tego tematu komentować. Naprawdę nic o tym nie wiem.

Twitter/samnytt.se

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY