Anna Wasiukiewicz: “Wiele technik terapeutycznych jest rodzajem inicjacji okultystycznej” [wideo]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube

Anna Wasiukiewicz, psycholog i autorka licznych książek z dziedziny psychologii, wypowiedziała się w telewizji Mediów Narodowych na temat technik manipulacyjnych oraz relacji na linii psychologia- religia.

Źródła inżynierii społecznej i technik manipulacyjnych leżą właśnie w psychologii. I to one polegają głównie z połączenia psychologii behawioralnej i psychologii freudowskiej, tej psychoanalizy (…) W ogóle manipulacja jest taką sferą psychologii, która rzeczywiście jej się, można powiedzieć udała. Tak, to jest największe osiągnięcie chyba psychologii, to są właśnie te badania behawioralne nad kontrolą ludzkich zachowań– tłumaczy Wasiukiewicz.

Ja zwracam szczególną uwagę, że… w ogóle taką tezę wysnuwam, że niejako psychologia stworzona została specjalnie po to, aby walczyć z Kościołem Katolickim. Bo Kościół Katolicki stał od wieków na straży moralności– dodaje.

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału. Aby być na bieżąco z naszymi produkcjami subskrybuj kanał Media Narodowe na portalu YouTube!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY