Viktor Orban: “Niebezpieczeństwo pochodzi z Zachodu, z polityki Brukseli, Berlina i Paryża”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Węgierski premier Wiktor Orban wezwał do utworzenia dużego sojuszu krajów antyimigracyjnych. Polityk uważa, że największe niebezpieczeństwem dla Europy jest polityka migracyjna Niemiec czy Francji.

Jakkolwiek absurdalne może się to wydawać, niebezpieczeństwo z jakim mamy do czynienia pochodzi od polityków w Brukseli, Berlinie i Paryżu. Oczywiście, będziemy walczyć wszystkimi dostępnymi środkami prawnymi – można przeczytać na portalu www.rtbf.be.

Orban uważa, że to Soros narzuca przyjmowanie imigrantów. Zapowiedział stworzenie specjalnej ustawy, która będzie zwalczała politykę Sorosa – Nie uważamy, że walka jest bez szans. Wręcz przeciwnie: zamierzamy wygrać. Kraje grupy wyszehradzkiej stoją twardo, nadciąga Chorwacja, Austria podąża w kierunku patriotycznym, a w Bawarii CSU stworzył intelektualny i polityczny opór, więc nie jest za późno.

Premier dodał – Soros wkurzył nie tylko nas, ale także Anglię, prezydenta Trumpa i Izrael. Dąży do zaakceptowania powszechnej imigracji. To nie zadziała, nie będziemy sami i będziemy walczyć razem, aby powstrzymać plan Sorosa. Odniesiemy sukces jeśli będziemy mieć wystarczająco dużo sojuszników.

Twitter/AdamGwiazda

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY